APT100M50J
MicrosemiMicrosemi
APT100M50J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT100M50J
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 500V 100A SOT-227
Datasheety: 1.APT100M50J.pdf2.APT100M50J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT100M50J
Part Number APT100M50J Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 500V 100A SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1976 pcs Datový list 1.APT100M50J.pdf2.APT100M50J.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package SOT-227
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 75A, 10V
Ztráta energie (Max) 960W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC Ostatní jména APT100M50JMI
APT100M50JMI-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 24600pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 620nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 500V Detailní popis N-Channel 500V 103A (Tc) 960W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 103A (Tc)