APT100GT60JR
MicrosemiMicrosemi
APT100GT60JR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT100GT60JR
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 148A 500W SOT227
Datasheety: APT100GT60JR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT100GT60JR
Part Number APT100GT60JR Výrobce Microsemi
Popis IGBT 600V 148A 500W SOT227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3959 pcs Datový list APT100GT60JR.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 600V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.5V @ 15V, 100A
Dodavatel zařízení Package ISOTOP® Série Thunderbolt IGBT®
Power - Max 500W Paket / krabice ISOTOP
Ostatní jména APT100GT60JRMI
APT100GT60JRMI-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 5.15nF @ 25V
Vstup Standard Typ IGBT NPT
Detailní popis IGBT Module NPT Single 600V 148A 500W Chassis Mount ISOTOP® Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 25µA
Proud - Collector (Ic) (Max) 148A Konfigurace Single
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
APT100GT120JRDQ4
APT100GT120JRDQ4
Výrobci: Microsemi
Popis: IGBT 1200V 123A 570W SOT227
Na skladě: 2318 pcs
Stažení: APT100GT120JRDQ4.pdf
RFQ
APT102GA60B2
APT102GA60B2
Výrobci: Microsemi
Popis: IGBT 600V 183A 780W TO247
Na skladě: 5436 pcs
Stažení: APT102GA60B2.pdf
RFQ
APT100GT60JRDQ4
APT100GT60JRDQ4
Popis: IGBT 600V 148A 500W SOT227