BAS40V-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS40V-TP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BAS40V-TP
Výrobce / značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT563
Datasheety: BAS40V-TP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BAS40V-TP
Part Number BAS40V-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT563 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 644463 pcs Datový list BAS40V-TP.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 40mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package SOT-563 Rychlost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 5ns
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SOT-563, SOT-666
Ostatní jména BAS40VTPMSCT Provozní teplota - spojení -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Konfigurace dioda 2 Independent
Detailní popis Diode Array 2 Independent Schottky 40V 200mA Surface Mount SOT-563, SOT-666 Proud - zpìtný únikový @ Vr 200nA @ 30V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 200mA Číslo základní části BAS40V