BAS40T-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BAS40T-TP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BAS40T-TP
Výrobce / značka: Micro Commercial Components (MCC)
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT523
Datasheety: BAS40T-TP.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BAS40T-TP
Part Number BAS40T-TP Výrobce Micro Commercial Components (MCC)
Popis DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT523 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1407067 pcs Datový list BAS40T-TP.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1V @ 40mA Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package SOT-523 Rychlost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 5ns
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SOT-523
Ostatní jména BAS40T-TPCT Provozní teplota - spojení -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Schottky Detailní popis Diode Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount SOT-523
Proud - zpìtný únikový @ Vr 200nA @ 30V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 200mA (DC)
Kapacitní @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz Číslo základní části BAS40T