SST-90-R-F11-HH102
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH102 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SST-90-R-F11-HH102
Výrobce / značka: Luminus Devices
Popis produktu LED SST90 RED 619NM SMD
Datasheety: 1.SST-90-R-F11-HH102.pdf2.SST-90-R-F11-HH102.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
25 pcs
  • Zpráva
Specifikace SST-90-R-F11-HH102
Part Number SST-90-R-F11-HH102 Výrobce Luminus Devices
Popis LED SST90 RED 619NM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2579 pcs Datový list 1.SST-90-R-F11-HH102.pdf2.SST-90-R-F11-HH102.pdf
Vlnová délka 619nm (615nm ~ 623nm) Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2.1V
Úhel pohledu - Tepelná odolnost obalu 0.5°C/W
Teplota - Test 25°C Dodavatel zařízení Package SMD
Velikost / Rozměry 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) Série SST-90
Obal Tray Paket / krabice 0404 (1010 Metric)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lumenů / Watt @ Current - Test 103 lm/W
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.215" (5.45mm)
Aktuální - Test 3.15A Proud - Max 18A