SST-90-R-F11-HH100
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-R-F11-HH100 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SST-90-R-F11-HH100
Výrobce / značka: Luminus Devices
Popis produktu LED SST90 RED 623NM SMD
Datasheety: 1.SST-90-R-F11-HH100.pdf2.SST-90-R-F11-HH100.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SST-90-R-F11-HH100
Part Number SST-90-R-F11-HH100 Výrobce Luminus Devices
Popis LED SST90 RED 623NM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4003 pcs Datový list 1.SST-90-R-F11-HH100.pdf2.SST-90-R-F11-HH100.pdf
Vlnová délka 623nm (611nm ~ 635nm) Napětí - vpřed (Vf) (typ) 2V
Úhel pohledu 100° Tepelná odolnost obalu 0.64°C/W
Teplota - Test 25°C Dodavatel zařízení Package SMD
Velikost / Rozměry 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm) Série SST-90
Obal Tray Paket / krabice 0404 (1010 Metric)
Ostatní jména 1214-1114
SST90RF11HH100
Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Lumenů / Watt @ Current - Test 63 lm/W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.215" (5.45mm) Flux @ proud / teplota - test 400 lm (Typ)
Detailní popis LED Lighting Color SST-90 Red 623nm (611nm ~ 635nm) 0404 (1010 Metric) Aktuální - Test 3.2A
Proud - Max 27A Barva Red