UCC5390SCD
Přehled produktu
Part Number: UCC5390SCD
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu UCC5390SCD
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCC5390SCD
Part Number UCC5390SCD Výrobce N/A
Popis UCC5390SCD Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 56429 pcs Datový list
Napětí - Supply 13.2 V ~ 33 V Napětí - Izolace 3000Vrms
Propagační zpoždění tpLH / tpHL (Max) 100ns, 100ns Obal Tube
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatní jména 296-48102
UCC5390SCD-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet kanálů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Proud - Špičkový výkon - Aktuální - Výstup High, Low 10A, 10A
Přechodná imunita společného režimu (Min) 100kV/µs schválení CQC, CSA, UR, VDE