UCC5390ECDR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCC5390ECDR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCC5390ECDR
Part Number UCC5390ECDR Výrobce N/A
Popis DGTL ISO 3KV 1CH GATE DRVR 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 78219 pcs Datový list
Napětí - Supply 13.2 V ~ 33 V Napětí - Izolace 3000Vrms
Napětí - vpřed (Vf) (typ) - Technika Capacitive Coupling
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Doba vzestupu / pádu (typ) 10ns, 10ns Šíření impulzní šířky (Max) 20ns
Propagační zpoždění tpLH / tpHL (Max) 65ns, 65ns Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ostatní jména 296-50191-2
UCC5390ECDR-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet kanálů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Gate Driver Capacitive Coupling 3000Vrms 1 Channel 8-SOIC Proud - Špičkový výkon -
Aktuální - Výstup High, Low 10A, 10A Přechodná imunita společného režimu (Min) 100kV/µs