UA78L15ACLPRE3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UA78L15ACLPRE3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UA78L15ACLPRE3
Part Number UA78L15ACLPRE3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 407749 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.7V @ 40mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 15V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package TO-92-3 Série -
Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 39dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota 0°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3 Current - Výstup 100mA
Ovládací prvky - Číslo základní části UA78L15
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UA78M05CDCY
UA78M05CDCY
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-4
Na skladě: 234226 pcs
Stažení:
RFQ
UA78L15ACDR
UA78L15ACDR
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Na skladě: 381249 pcs
Stažení:
RFQ
UA78L15ACLPR
UA78L15ACLPR
Popis: IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3