UA78L15ACLPR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UA78L15ACLPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UA78L15ACLPR
Part Number UA78L15ACLPR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 503103 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.7V @ 40mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 15V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 30V
Dodavatel zařízení Package TO-92-3 Série -
Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 39dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-31464-2
UA78L15ACLPR-ND
Provozní teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-92-3
Current - Výstup 100mA Ovládací prvky -
Číslo základní části UA78L15
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UA78L15ACDRG4
UA78L15ACDRG4
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Na skladě: 468119 pcs
Stažení:
RFQ
UA78L15ACLPRE3
UA78L15ACLPRE3
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 15V 100MA TO92-3