TS12A4515D
Přehled produktu
Part Number: TS12A4515D
Referenční cena (v amerických dolarech)
1050 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS12A4515D
Part Number TS12A4515D Výrobce N/A
Popis IC SWITCH SPST 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 166853 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single (V +) 2.7 V ~ 12 V Napětí - Napájení, Dual (V ±) -
Čas spínače (Ton, Toff) (Max) 75ns, 45ns Spínací obvod SPST - NC
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Obal Tube Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Rezistence při stavu (Max) 10 Ohm
Počet okruhů 1 Obvod multiplexeru / demultiplexu 1:1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis 1 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-SOIC
Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) 1nA Crosstalk -
Injekce nabíjení -11.5pC Shoda kanálu s kanálem (ΔRon) -
Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) 7.5pF, 7.5pF Číslo základní části TS12A4515
-3 dB šířka pásma 520MHz