TS12A4514DR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TS12A4514DR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC SWITCH SPST 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TS12A4514DR
Part Number TS12A4514DR Výrobce N/A
Popis IC SWITCH SPST 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 242283 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single (V +) 2.7 V ~ 12 V Napětí - Napájení, Dual (V ±) -
Čas spínače (Ton, Toff) (Max) 75ns, 45ns Spínací obvod SPST - NO
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ostatní jména 296-21907-2 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Rezistence při stavu (Max) 10 Ohm Počet okruhů 1
Obvod multiplexeru / demultiplexu 1:1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 1 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-SOIC Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) 1nA
Crosstalk - Injekce nabíjení -11.5pC
Shoda kanálu s kanálem (ΔRon) - Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) 7.5pF, 7.5pF
Číslo základní části TS12A4514 -3 dB šířka pásma 520MHz