TPS3808G50DBVR
Přehled produktu
Part Number: TPS3808G50DBVR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS3808G50DBVR
Part Number TPS3808G50DBVR Výrobce N/A
Popis IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74644 pcs Datový list
Napětí - Práh 4.65V Typ Simple Reset/Power-On Reset
Dodavatel zařízení Package SOT-23-6 Série -
resetování Prodleva Adjustable/Selectable resetovat Active Low
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SOT-23-6
Výstup Open Drain or Open Collector Ostatní jména 296-17196-2
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet napìtí Sledované 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TPS3808G50DBVRG4
TPS3808G50DBVRG4
Výrobci: N/A
Popis: IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT-23-6