TPS3808G33MDBVREP
Přehled produktu
Part Number: TPS3808G33MDBVREP
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPS3808G33MDBVREP
Part Number TPS3808G33MDBVREP Výrobce N/A
Popis IC VOLT SUPERVISOR 3.3V SOT23-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38096 pcs Datový list
Napětí - Práh 3.07V Typ Simple Reset/Power-On Reset
Dodavatel zařízení Package SOT-23-6 Série -
resetování Prodleva Adjustable/Selectable resetovat Active Low
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SOT-23-6
Výstup Open Drain or Open Collector Ostatní jména 296-23569-2
Provozní teplota -55°C ~ 125°C (TJ) Počet napìtí Sledované 1