TPA3100D2RGZR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPA3100D2RGZR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPA3100D2RGZR
Part Number TPA3100D2RGZR Výrobce N/A
Popis IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 27654 pcs Datový list
Napětí - Supply 10 V ~ 26 V Typ Class D
Dodavatel zařízení Package 48-VQFN (7x7) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 48-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu 2-Channel (Stereo) Ostatní jména 296-19423-2
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Maximální výstupní výkon x TV @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Číslo základní části TPA3100D2
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TPA3100D2RGZRG4
TPA3100D2RGZRG4
Výrobci: N/A
Popis: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48VQFN