TPA3100D2PHPRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TPA3100D2PHPRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TPA3100D2PHPRG4
Part Number TPA3100D2PHPRG4 Výrobce N/A
Popis IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24418 pcs Datový list
Napětí - Supply 10 V ~ 26 V Typ Class D
Dodavatel zařízení Package 48-HTQFP (7x7) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 48-TQFP Exposed Pad
Typ výstupu 2-Channel (Stereo) Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Maximální výstupní výkon x TV @ Load 21.8W x 2 @ 8 Ohm Výrobní standardní doba výroby 35 Weeks
Detailní popis Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 48-HTQFP (7x7) Číslo základní části TPA3100D2
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
TPA302EVM
TPA302EVM
Výrobci: N/A
Popis: 0.3-W STEREO AUDIO AMP EVAL MODU
Na skladě: 4747 pcs
Stažení:
RFQ
TPA3100D2PHPG4
TPA3100D2PHPG4
Výrobci: N/A
Popis: IC AMP AUDIO PWR 21.8W D 48TQFP
Na skladě: 16351 pcs
Stažení:
RFQ
TPA3100D2PHPR
TPA3100D2PHPR