TL5001QDRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL5001QDRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL5001QDRG4
Part Number TL5001QDRG4 Výrobce N/A
Popis IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 57763 pcs Datový list
Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topologie Buck, Boost, Flyback
synchronní usměrňovač No Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Sériová rozhraní -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupní fáze 1
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 296-29556-1
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Frekvence - Přepínání 20kHz ~ 500kHz Pracovní cyklus (Max) 100%