SN74LVC1G32YZPR
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC1G32YZPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC1G32YZPR
Part Number SN74LVC1G32YZPR Výrobce N/A
Popis IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 330775 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 5-XFBGA, DSBGA Ostatní jména 296-14365-2
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet vstupů 2
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Max prodlení propagace @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Typ logiky OR Gate
Logic Level - Low 0.7 V ~ 0.8 V Logic Level - Vysoká 1.7 V ~ 2 V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis OR Gate IC 1 Channel 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9) Proud - Klidový (Max) 10µA
Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA Číslo základní části 74LVC1G32