SN74LVC1G32YEPR
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC1G32YEPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC1G32YEPR
Part Number SN74LVC1G32YEPR Výrobce N/A
Popis IC GATE OR 1CH 2-INP 5DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5260 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9)
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 5-XFBGA, DSBGA Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet vstupů 2 Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Max prodlení propagace @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Typ logiky OR Gate
Logic Level - Low 0.7 V ~ 0.8 V Logic Level - Vysoká 1.7 V ~ 2 V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis OR Gate IC 1 Channel 5-DSBGA, 5-WCSP (1.4x0.9) Proud - Klidový (Max) 10µA
Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA Číslo základní části 74LVC1G32