SN74LVC1G32DSFR
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC1G32DSFR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC1G32DSFR
Part Number SN74LVC1G32DSFR Výrobce N/A
Popis IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 363098 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 6-SON (1x1)
Série 74LVC Obal Original-Reel®
Paket / krabice 6-XFDFN Ostatní jména 296-28376-6
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet vstupů 2
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Max prodlení propagace @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Typ logiky OR Gate
Logic Level - Low 0.7 V ~ 0.8 V Logic Level - Vysoká 1.7 V ~ 2 V
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Detailní popis OR Gate IC 1 Channel 6-SON (1x1) Proud - Klidový (Max) 10µA
Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA Číslo základní části 74LVC1G32