SN74LVC1G32DRLRG4
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC1G32DRLRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC1G32DRLRG4
Part Number SN74LVC1G32DRLRG4 Výrobce N/A
Popis IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 492718 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package SOT-5
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SOT-553 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet vstupů 2 Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Max prodlení propagace @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Typ logiky OR Gate Logic Level - Low 0.7 V ~ 0.8 V
Logic Level - Vysoká 1.7 V ~ 2 V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce - Detailní popis OR Gate IC 1 Channel SOT-5
Proud - Klidový (Max) 10µA Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA