LP5907A33YKMR
Přehled produktu
Part Number: LP5907A33YKMR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 250MA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP5907A33YKMR
Part Number LP5907A33YKMR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 250MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 288968 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-DSBGA Série -
Ochranné funkce Over Current, Short Circuit Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-49818-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-DSBGA
Aktuální - Quiescent (Iq) 25µA Current - Výstup 250mA