LP5907A28YKMR
Přehled produktu
Part Number: LP5907A28YKMR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.8V 250MA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP5907A28YKMR
Part Number LP5907A28YKMR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.8V 250MA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 324919 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-DSBGA (0.65x0.65) Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-DSBGA (0.65x0.65)
Proud - Supply (Max) 425µA Aktuální - Quiescent (Iq) 25µA
Current - Výstup 250mA Ovládací prvky Enable