LP2992IM5X-1.8/NOPB
Přehled produktu
Part Number: LP2992IM5X-1.8/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2992IM5X-1.8/NOPB
Part Number LP2992IM5X-1.8/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 157415 pcs Datový list
Napětí / proud - Výstup 1 - Napětí - Vstup Up to 16V
Napětí - Rozdělení SOT-23-5 Série -
Stav RoHS Tape & Reel (TR) regulátor topologie 250mA
Polarizace SC-74A, SOT-753 Ostatní jména LP2992IM5X-1.8/NOPBTR
LP2992IM5X18NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 0.45V @ 250mA
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Výrobní číslo výrobce LP2992IM5X-1.8/NOPB
Frekvence - Přepínání Positive Fixed Rozšířený popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.8V 250mA SOT-23-5
Popis IC REG LDO 1.8V 0.25A SOT23-5 Current - Výstup 1.8V