LP2992IM5X-1.5/NOPB
Přehled produktu
Part Number: LP2992IM5X-1.5/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP2992IM5X-1.5/NOPB
Part Number LP2992IM5X-1.5/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 139046 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.85V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2992IM5X-1.5/NOPBTR
LP2992IM5X15NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 250mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 4mA Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA
Current - Výstup 250mA Ovládací prvky Enable
Číslo základní části LP2992
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2992IM5X-1.5
LP2992IM5X-1.5
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5