LP2988AIMM-2.8
Přehled produktu
Part Number: LP2988AIMM-2.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP
  • Zpráva
Specifikace LP2988AIMM-2.8
Part Number LP2988AIMM-2.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4753 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-VSSOP Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2988AIMM-2.8TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA 8-VSSOP Proud - Supply (Max) 3.7mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA Current - Výstup 200mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP2988
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP2988AIM-5.0/NOPB
LP2988AIM-5.0/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 5V 200MA 8SOIC
Na skladě: 68392 pcs
Stažení:
RFQ
LP2988AIMM-2.8/NOPB
LP2988AIMM-2.8/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP