LP2988AIMM-2.7
Přehled produktu
Part Number: LP2988AIMM-2.7
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.7V 200MA 8VSSOP
  • Zpráva
Specifikace LP2988AIMM-2.7
Part Number LP2988AIMM-2.7 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.7V 200MA 8VSSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5919 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 200mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.7V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 16V
Dodavatel zařízení Package 8-VSSOP Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 65dB (1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP2988AIMM-2.7TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 200mA 8-VSSOP Proud - Supply (Max) 3.7mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA Current - Výstup 200mA