LMZ34002RKGT
Přehled produktu
Part Number: LMZ34002RKGT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace LMZ34002RKGT
Part Number LMZ34002RKGT Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER -3 TO -17V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10760 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 -3 ~ -17 V Napětí - vstup (Min) 4.5V
Napětí - vstup (Max) 40V Typ Non-Isolated PoL Module
Dodavatel zařízení Package 41-B1QFN (11x9) Velikost / Rozměry 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Série SIMPLE SWITCHER® Obal Original-Reel®
Paket / krabice 41-BQFN Module Ostatní jména 296-37033-6
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Účinnost 86%
Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -3 ~ -17 V 2A 4.5V - 40V Input Proud - výstup (Max) 2A