LMZ34002RKGR
Přehled produktu
Part Number: LMZ34002RKGR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LMZ34002RKGR
Part Number LMZ34002RKGR Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER -3 TO -17V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10797 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 -3 ~ -17 V Napětí - vstup (Min) 4.5V
Napětí - vstup (Max) 40V Typ Non-Isolated PoL Module
Dodavatel zařízení Package 41-B1QFN (11x9) Velikost / Rozměry 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Série SIMPLE SWITCHER® Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 41-BQFN Module Ostatní jména 296-44356-2
LMZ34002RKGR-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Účinnost 86% Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -3 ~ -17 V 2A 4.5V - 40V Input
Proud - výstup (Max) 2A Ovládací prvky Enable, Active High