LM9036MX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM9036MX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
  • Zpráva
Specifikace LM9036MX-3.3
Part Number LM9036MX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4662 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.40V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC
Proud - Supply (Max) 2mA Aktuální - Quiescent (Iq) 20µA
Current - Výstup 50mA Ovládací prvky -