LM9036MMX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM9036MMX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP
  • Zpráva
Specifikace LM9036MMX-3.3
Part Number LM9036MMX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4689 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.40V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 40V
Dodavatel zařízení Package 8-VSSOP Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-VSSOP
Proud - Supply (Max) 2mA Aktuální - Quiescent (Iq) 20µA
Current - Výstup 50mA Ovládací prvky -
Číslo základní části LM9036
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM9036MX-3.3
LM9036MX-3.3
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
Na skladě: 4662 pcs
Stažení:
RFQ
LM9036MM-3.3/NOPB
LM9036MM-3.3/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP
Na skladě: 160581 pcs
Stažení:
RFQ
LM9036MMX-3.3/NOPB
LM9036MMX-3.3/NOPB