LM3674MF-1.8
Přehled produktu
Part Number: LM3674MF-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23
  • Zpráva
Specifikace LM3674MF-1.8
Part Number LM3674MF-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4548 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.7V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3674MF-1.8TR Provozní teplota -30°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 2MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 600mA
Číslo základní části LM3674
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM3674MF-1.875/NOPB
LM3674MF-1.875/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 1.875V 0.6A SOT23
Na skladě: 108410 pcs
Stažení:
RFQ
LM3674MF-1.2
LM3674MF-1.2
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23
Na skladě: 70709 pcs
Stažení:
RFQ
LM3674MF-1.8/NOPB
LM3674MF-1.8/NOPB
Popis: IC REG BUCK 1.8V 0.6A SYNC SOT23
LM3674MF-2.8
LM3674MF-2.8
Popis: IC REG BUCK 2.8V 0.6A SYNC SOT23
LM3673TLX-ADJ/NOPB
LM3673TLX-ADJ/NOPB
Popis: IC REG BUCK ADJ 0.35A SYNC 5USMD
LM3674MF-1.8EV
LM3674MF-1.8EV
Popis: BOARD EVALUATION LM3674MF-1.8
LM3674MF-1.5EV
LM3674MF-1.5EV
Popis: BOARD EVALUATION LM3674MF-1.5
LM3674MF-1.5
LM3674MF-1.5
Popis: IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23
LM3674MF-1.875
LM3674MF-1.875