LM3674MF-1.5
Přehled produktu
Part Number: LM3674MF-1.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23
  • Zpráva
Specifikace LM3674MF-1.5
Part Number LM3674MF-1.5 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6017 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 2.7V Napětí - vstup (Max) 5.5V
topologie Buck synchronní usměrňovač Yes
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM3674MF-1.5CT
LM3674MF15
Provozní teplota -30°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 2MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 600mA