LM2937ET-15
Přehled produktu
Part Number: LM2937ET-15
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
315 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2937ET-15
Part Number LM2937ET-15 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 15V 500MA TO220-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 69319 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 15V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package TO-220-3 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LM2937ET-15
LM2937ET-15-ND
LM2937ET15
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220-3 Proud - Supply (Max) 20mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA Current - Výstup 500mA