LM2937ET-12
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2937ET-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
315 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2937ET-12
Part Number LM2937ET-12 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 53746 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1V @ 50mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 26V
Dodavatel zařízení Package TO-220-3 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3
Proud - Supply (Max) 20mA Aktuální - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky -