LM2673SX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2673SX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7
  • Zpráva
Specifikace LM2673SX-3.3
Part Number LM2673SX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4672 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 8V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-7 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM2673SX-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 260kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Current - Výstup 3A