LM2673SX-12
Přehled produktu
Part Number: LM2673SX-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 3A TO263-7
  • Zpráva
Specifikace LM2673SX-12
Part Number LM2673SX-12 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 12V 3A TO263-7 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4840 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 8V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-7 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 260kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Current - Výstup 3A Číslo základní části LM2673