LM2595T-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2595T-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
  • Zpráva
Specifikace LM2595T-3.3
Part Number LM2595T-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5671 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 150kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Current - Výstup 1A Číslo základní části LM2595
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2595SX-5.0
LM2595SX-5.0
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 5V 1A TO263-5
Na skladě: 30269 pcs
Stažení:
RFQ
LM2595SX-ADJ
LM2595SX-ADJ
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK ADJ 1A TO263-5
Na skladě: 32822 pcs
Stažení:
RFQ
LM2595T-3.3/NOPB
LM2595T-3.3/NOPB
Popis: IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5