LM2595T-12
Přehled produktu
Part Number: LM2595T-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
  • Zpráva
Specifikace LM2595T-12
Part Number LM2595T-12 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4792 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 150kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads
Current - Výstup 1A Číslo základní části LM2595