LM2594MX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LM2594MX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-SOIC
  • Zpráva
Specifikace LM2594MX-3.3
Part Number LM2594MX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8-SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5443 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Original-Reel® Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LM2594MX-3.3DKR
LM2594MX33
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 150kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Current - Výstup 500mA