LM2594MX-12
Přehled produktu
Part Number: LM2594MX-12
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC
  • Zpráva
Specifikace LM2594MX-12
Part Number LM2594MX-12 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 12V 0.5A 8-SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4375 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 12V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4.5V Napětí - vstup (Max) 40V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package 8-SOIC Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 150kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 500mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Current - Výstup 500mA Číslo základní části LM2594