LM2575HVT-3.3/LF03
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2575HVT-3.3/LF03
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
135 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2575HVT-3.3/LF03
Part Number LM2575HVT-3.3/LF03 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22112 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 60V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 52kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-220-5 Formed Leads Current - Výstup 1A
Číslo základní části LM2575
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2575HVT-15
LM2575HVT-15
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Na skladě: 20928 pcs
Stažení:
RFQ
LM2575HVT-5.0
LM2575HVT-5.0
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 5V 1A TO220-5
Na skladě: 31432 pcs
Stažení:
RFQ
LM2575HVT-3.3
LM2575HVT-3.3
Popis: IC REG BUCK 3.3V 1A TO220-5