LM2575HVT-15/NOPB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LM2575HVT-15/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Zpráva
Specifikace LM2575HVT-15/NOPB
Part Number LM2575HVT-15/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 36513 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 15V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Min) 4V Napětí - vstup (Max) 60V
topologie Buck synchronní usměrňovač No
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série SIMPLE SWITCHER®
Obal Tube Paket / krabice TO-220-5
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LM2575HVT-15/NOPB
LM2575HVT15NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 52kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5
Current - Výstup 1A Číslo základní části LM2575
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LM2575HVT-5.0/LB03
LM2575HVT-5.0/LB03
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 5V 1A TO220-5
Na skladě: 20279 pcs
Stažení:
RFQ
LM2575HVT-15
LM2575HVT-15
Výrobci: N/A
Popis: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5