AM3874BCYE80
Přehled produktu
Part Number: AM3874BCYE80
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace AM3874BCYE80
Part Number AM3874BCYE80 Výrobce N/A
Popis IC MPU SITARA 80MHZ 684FCBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5050 pcs Datový list
Napětí - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 (2)
Dodavatel zařízení Package 684-FCBGA (23x23) Rychlost 80MHz
Série Sitara™ Bezpečnostní funkce -
SATA SATA 3Gbps (1) Řadiče RAM DDR2, DDR3
Obal Tray Paket / krabice 684-BFBGA, FCBGA
Provozní teplota 0°C ~ 90°C (TJ) Počet šířky jader / sběrnice 1 Core, 32-Bit
Grafické zrychlení Yes Ethernet 10/100/1000 Mbps (1)
Ovládací prvky displeje a rozhraní HDMI, HDVPSS Detailní popis ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 80MHz 684-FCBGA (23x23)