AM3871CCYE100
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: AM3871CCYE100
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC MPU SITARA 100MHZ 684FCBGA
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo a RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
60 pcs
  • Zpráva
Specifikace AM3871CCYE100
Part Number AM3871CCYE100 Výrobce N/A
Popis IC MPU SITARA 100MHZ 684FCBGA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 2103 pcs Datový list
Napětí - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 (2)
Dodavatel zařízení Package 684-FCBGA (23x23) Rychlost 100MHz
Série Sitara™ Bezpečnostní funkce -
SATA SATA 3Gbps (1) Řadiče RAM DDR2, DDR3
Obal Tray Paket / krabice 684-BFBGA, FCBGA
Provozní teplota 0°C ~ 90°C (TJ) Počet šířky jader / sběrnice 1 Core, 32-Bit
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Grafické zrychlení Yes
Ethernet 10/100/1000 Mbps (1) Ovládací prvky displeje a rozhraní HDMI, HDVPSS
Detailní popis ARM® Cortex®-A8 Microprocessor IC Sitara™ 1 Core, 32-Bit 100MHz 684-FCBGA (23x23) core ARM® Cortex®-A8