1206J1000331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J1000331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 100V X7R 1206
Datasheety: 1.1206J1000331MXT.pdf2.1206J1000331MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J1000331MXT
Part Number 1206J1000331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 100V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 268857 pcs Datový list 1.1206J1000331MXT.pdf2.1206J1000331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace General Purpose