1206J1000331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206J1000331MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1206J1000331MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 100V X7R 1206
Datasheety: 1206J1000331MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1206J1000331MDR
Part Number 1206J1000331MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 100V X7R 1206 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 192655 pcs Datový list 1206J1000331MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 100V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.063" (1.60mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Série -
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Výška - Sedící (Max) - Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace High Reliability