0805Y0160331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160331MXT Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805Y0160331MXT
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 16V X7R 0805
Datasheety: 1.0805Y0160331MXT.pdf2.0805Y0160331MXT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805Y0160331MXT
Part Number 0805Y0160331MXT Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 16V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 396889 pcs Datový list 1.0805Y0160331MXT.pdf2.0805Y0160331MXT.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient X7R (2R1)
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Soft Termination Poruchovost -
Detailní popis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) kapacitní 330pF