0805Y0160331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
0805Y0160331MDR Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805Y0160331MDR
Výrobce / značka: Knowles Syfer
Popis produktu CAP CER 330PF 16V X7R 0805
Datasheety: 0805Y0160331MDR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
24000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0805Y0160331MDR
Part Number 0805Y0160331MDR Výrobce Knowles Syfer
Popis CAP CER 330PF 16V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 319110 pcs Datový list 0805Y0160331MDR.pdf
Napětí - Jmenovitá 16V Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.051" (1.30mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série FlexiCap™
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Soft Termination, High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
kapacitní 330pF Aplikace High Reliability, Boardflex Sensitive