JN2DS10SLN-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: JN2DS10SLN-R
Výrobce / značka: JAE Electronics, Inc.
Popis produktu CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Datasheety: JN2DS10SLN-R.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12 pcs
  • Zpráva
Specifikace JN2DS10SLN-R
Part Number JN2DS10SLN-R Výrobce JAE Electronics, Inc.
Popis CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2240 pcs Datový list JN2DS10SLN-R.pdf
Typ For Female Sockets stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert S
Materiál skeletu Zinc Alloy Shell Finish Zinc
Série JN2 Obal Tray
Orientace N (Normal) Provozní teplota -20°C ~ 100°C
Počet poloh 10 Poznámka Contacts Not Included
Typ montáže Free Hanging (In-Line) montážní Feature -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložte materiál Synthetic Resin Ochrana proti vniknutí IP67 - Dust Tight, Waterproof
Zahrnuje - pouzdro Color Black
Funkce Backshell, Coupling Nut upevňovací Type Push-Twist
Detailní popis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Spojovací materiál matice, pokovování Zinc Alloy, Zinc
Průměr matice spojky 0.787" (20.00mm) Typ kontaktu Crimp